УВАГА!!!!!! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ КІЛЬКА РАЗІВ!!!
Від Вас вимагається лише декілька хвилин. Ну максимум 10. Проте, коли Ви прочитаєте цю статтю до кінця, то можете радикально змінити власне життя так само, як це зробив я. Спочатку я, як і Ви скептично ставився до статей подібного роду, ігноруючи їх. Проте ця річ, що описана нижче – ПРАЦЮЄ. Але в тім то й справа, що заробити можна тільки завдяки ЧЕСНОСТІ й ОБОВ'ЯЗКОВОСТІ. ЧИТАЮЧИ ЦЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ! В цій статті говориться, що МОЖНА ЗАРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ (НАГОЛОШУЮ, ЩО ЗА ПАРУ А НЕ ЗА 1 ТИЖДЕНЬ) ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 41 грн. Далі там говорилося, що треба послати по 1$  на 6 Іnternet гаманців, які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору, у результаті чого шостий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Іnternet гаманця й закидаєте дане, з Вами на шостому рядку, повідомлення на 200 різних форумів. Ніяких хитрощів... Ну я подумав і вирішив, що я в принципі нічого не гублю крім 6$... і вирішив спробувати... Встановив Інтернет гаманець, перелічив всім учасникам акції по 1$ і почав розсилати ці оголошення на різні форуми. Протягом 2-х днів я зареєструвався на 120 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Через тиждень, заглядую у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!!!! Нуль!!! І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші щодня, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 1000$. Після цього я відправив свої оголошення ще приблизно на 100 форумів. Результат був дивовижний. І це все коштувало мені всього 6$!!! Тепер розповім Вам як це працює, і найголовніше ЧОМУ...! Погодьтесь, це просто!!! Це легально. І ваш внесок становить усього лише 6$... ВАЖЛИВО: ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ!!! УВАГА!!!!!! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ КІЛЬКА РАЗІВ!!! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 6000$ і більше будуть вашими протягом двох місяців!!!!!!!. Все це вдало працює завдяки ЧЕСНОСТІ учасників. ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Зарегістріруйся в платіжній системі,що знаходиться за адресою http://www.webmoney.ru/,зроби собі гаманець (типу WMZ), внеси туди туди 6$.
2. Візьміть перший номер гаманця з нижчеподаного списку і відправте на нього 1$ , вписавши цей номер у поле "Номер рахунку: ", (у поля "Ім'я одержувача" й "E-maіl одержувача" вписувати нічого не потрібно), у поле Контракт/призначення платежу: напишіть - "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців". Усе, що Ви зробили - це створили послугу, і найголовніше - абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі, аналогічно.
1) Z103230538685;
2) Z708838135485;
3) Z734583882999;
4) Z427105861810;
5) Z442468369243
6) Z538798296229

    ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 1$ ., - інакше, мережними модераторами гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
Тепер УВАГА!!! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця (можна у форматі txt або як вам зручніше). У скопійованій статті викресліть із цього списку 1-ий гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, таким чином перемістіть список на один рядок вище (6 стає 5, 5 стає 4...), і впишіть в 6-тий рядок номер Вашого гаманця.
3. Розмістіть цю статтю не менш ніж на 200 форумах і стрічках новин (News Groups). Запам'ятайте, чим більше ви розмістите, тим вищим буде ваш дохід, і цей дохід буде прямо залежати від вас. Цей бізнес продовжує існувати й процвітати тільки ЗАВДЯКИ ЧЕСНОСТІ Й СЕРЙОЗНОСТІ УЧАСНИКІВ.      Як поширювати інформацію у форумах:
1. Відкриваємо пошуковий сайт rambler.ru, yandex.ru, google.com, aport.ru, yahoo.com
2. Пишемо в рядку пошуку фразу: " форум почати нову тему" або "форум почати нову тему робота" (без лапок) (можна також по-російськи – більше можливостей).
Наступні рекомендації, особисто від мене, також допоможуть Вам дати оголошення, я перевірив, це теж працює: Зайдіть на один із сайтів роботи: wwwJob.ru, www1job.ru wwwregіonet.ru / Потім відкрийте Word - файл і оголошенням, що Ви будете публікувати і додайте його на сайт за допомогою посилання "Додати вакансію". А тепер я Вам розповім, чому Ви в кожному разі фактично нічого не губите, а тільки виграєте!! Скажімо, з 200 розміщень я одержу тільки 5 відповідей, виходить, я одержу 5$, перебуваючи на 6-ий позиції в списку! Тепер ці 5 людей роблять по 200 розміщень кожен МІНІМУМ з моїм гаманцем на 5-ій позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим п'яти - це вже 25$!! Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем уже на 4-ої рядку (тому що вписують свої) і тільки 5 відповідають - мій дохід - 125$!! І ТАК ДАЛІ В ГЕОМЕТРИЧНІЙ ПРОГРЕСІЇ!!! ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ, ПРИСЯГАЮСЯ ВАМ!!!!  УСПІХУ ВСІМ!!!      ВИСНОВОК:
Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках:
1) якщо він нечесний;
2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів.
Рекомендую кожному, кого зацікавив цей процес заробітку - зберегти цей варіант статті і в off-lіne режимі помізкувати хоча б добу. Інтернет заробіток  http://sajt.se-ua.net/ua