Така сталася ситуація - мені нарахували досить великий борг - 530 грн. Я ходив матюкатися по офісах і нічого з того не вийшло. Трохи вина моя, трохи їхня. Поговорив з замдиректором і ми зійшлися на такій думці : мені треба привести *трьох* нових юзерів за яких мені видадуть ваучери, з ними я підійду до нього і всю суму мені спишуть.
Моє прохання полягає в наступному :
1) якщо ви не підключені до цього провайдера, і маєте намір це зробити в дуже скорому часі то напишіть мені і підемо разом. За це ви не будете платити за один місяць
2) якщо ви вже є там, але маєте друга який хоче підключитись - передайте його мені, я за нього отримаю ваучер а вам оплачу вашу абонентську плату за місяць
3) якщо вас там немає але є друг, який хоче підключитись див. пункт2, з тою поправкою шо я заплачу віам чесних 50 грн.

Прохання не сприймати за рекламу, політичну агітацію чи ше шось таке. Виплати гарантуються. Я б дуже просив це зробити в найближчі понеділок-вівторок, бо нету в мене нема, а сесія на носі. Як не дивно але аська в мене працює, її відключать до кінця місяця а до цього часу можете сміло писати по номеру 495264964 - я навіть привітаюсь, чого ніколи досі не робив. Проблема дійсно нагальна і вимагає швидкого вирішення. На жаль я не зможу заходити на сайт постійно. Буду по можливості в суботу і внеділю по кількадесят хвилин і постараюсь оперативно відповісти на всі ваші запитання - а до того часу є аська