Дочитайте цю статтю до кінця, приділіть всього 3 хвилини. Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило. Прочитайте – і Ваше матеріальне становище різко покращиться. Я пропоную Вам річ, до якої сам спочатку ставився скептично. Але на відміну від багатьох таких пропозицій – ця дійсно ПРАЦЮЄ. ( Розумію, з яким недовір’ям Ви зараз це читаєте – але продовжуйте, дочитайте цю статтю до кінця). Ви вже напевно бачили подібні оголошення – Інтернет зараз переповнений ними. Але в тому то й справа, що заробляти можна тільки завдяки ЧЕСНОСТІ і ОБОВ’ЯЗКОВОСТІ. Автор цієї статті не я, знайшов її на бізнес-форумі. Я наткнувся на неї абсолютно випадково і вирішив спробувати. Шастаючи по різних форумах, я знаходжу цю статтю, в якій говориться, що МОЖНА ЗАРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КІЛЬКА ТИЖНІВ, ВКЛАВШИ ТІЛЬКИ 40грн. Ну, та: подумав я, напевно чергова фішка для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця щоб дізнатись в чому суть лохотрону. А дальше там писало, що потрібно послати по п’ять гривень на 6 Інтернет-Гаманців, які перераховані нижче. Потім викреслити перший Гаманець із списку і тим самим змістити список Гаманців на один рядок вверх, в результаті чого шостий, останній, рядок звільняється і сюди Ви вписуєте номер свого Інтернет – Гаманця. А потім закидуєте дану статтю ( з Вами на шостій позиції) на 200 різних форумів. Ніяких підступів. Ну, я подумав, що в принципі я нічого не втрачаю, якщо навіть це лохотрон, то втрати всього 40 грн. і вирішив спробувати. Створив Інтернет-Гаманець, перерахував всім учасникам акції по 5грн. і почав розповсюджувати оголошення по форумах. Протягом тижня я зареєструвався на 120 різних форумах. Пройшов тиждень, заглядаю в свій Інтернет – Гаманець, і вгадайте ЩО? Надходжень нема взагалі. А різні учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 75 грн, хто по 125грн. Пиши пропало, подумав я. Попав в черговий лохотрон і закинув цю справу. Але через тиждень заради цікавості заглянув в свій Інтернет-Гаманець. Дивлюсь: одне надходження – 5 грн. Ну, думаю, випадково знайшовся ще один такий наївний як я. Та коли я відкрив свій Гаманець ще через тиждень – в ньому було вже 150грн. Звідки? Невідомо, але все рівно 150грн за місяць – це дуже мало. Як писали попередні учасники за місяць вони заробляли тисячі гривень. І тут через місяць почалось найцікавіше: на мій Гаманець почали приходити гроші.!!! Кожного дня!!! Через два тижні в мене вже було біля 1000грн. Після цього я відправив своє оголошення ще на 100 форумів. Результат був приголомшливим!!!! За два місяці я отримав майже 5000грн. і гроші продовжують надходити!!!! І все це при вкладі 40грн. До того я був в досить поганому матеріальному стані, шукав роботу. А тепер моя робота – це кожного дня по дві години в Інтернеті, і ВСЕ! А заробіток такий, що і керівникам не снився!
А тепер я розкажу Вам як ЦЕ працює, а найголовніше – ЧОМУ! Якщо Ви будете точно дотримуватись поданої нижче інструкції, то отримаєте більше грошей, ніж самі думаєте без особливих зусиль. ЦЕ ПРОСТО і ЦЕ ЛЕГАЛЬНО. НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ СУЦІЛЬНИЙ ОБМАН, ТО ВИ ВТРАЧАЄТЕ 40грн. А ЦЕ ПРАЦЮЄ! А працює воно завдяки Чесності і Порядності учасників. Отже!
ОСЬ НАСТУПНІ ТРИ КРОКИ ДО УСПІХУ:
I. Перший крок. 1.1. Зареєструйтесь в системі Webmoney, яка знаходиться за адресою wwwwebmoney.com.ua., і 1.2.створіть свій Інтернет-Гаманець. Добре ознайомтесь з цією системою, вивчіть як вона працює. 1.3.Потім поповніть свій Гаманець на 40грн. (поповнити його можна з будь-якого автомату для поповнення рахунку мобільного телефону). 1.4. Тепер візьміть Перший номер гаманця із нижче вказаного списку, відправте на нього 5грн. Дальше, починаючи з другого, по аналогії відправте по 5 грн. на наступні 5 Гаманців:
1) U 196 669 799 894;
2) U 386 326 343 000;
3) U 418 286 526 900;
4) U 542 510 099 312;
5) U 404 547 351 716;
6) U 162 185 385 859;
Повторюю, щоб отримувати перекази, необхідно відправити на кожен із цих 6 Гаманців по 5 грн. – інакше, Ви просто не будете включені в Систему мереженими модераторами і не зможете обналічити дохід. Тепер УВАГА!!!
II. Другий крок. 2.1. Скопіюйте собі на комп’ютер цей текст, 2.2. в скопійованому тексті зітріть 1-ий Гаманець (1. U 196 669 799 894) і 2.3.перемістіть 2-ий на місце першого, тим самим перемістивши список на один рядок вище ( 6-ий Гаманець стає п’ятим, 5-ий - четвертим…), і 2.4.впишіть в 6-те, вільне місце, Ваш Гаманець.
III. Третій крок. 3.1.Розмістіть цю статтю не менш ніж на 200 форумах і дошках оголошень, а також розсилайте друзям і знайомим. ВСЕ!!! Запам’ятайте, чим більше Ви розповсюдите статтю, тим більшим буде Ваш дохід, і він буде напряму залежати від Вас. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть маловідомих, гарантує Вам дохід мінімум в 6 тисяч гривень, протягом двох місяців. Більше розміщень – більший дохід, при чому в геометричній прогресії.
ЯК РОЗПОВСЮДЖУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ НА ФОРУМАХ? 1.Відкриваємо одну із пошукових систем (google.com, yahoo.com, rambler.ru, yandex.ru, aport.ru). 2. Пишемо в стрічці пошуку фразу: «форум почати нову тему» або «форум почати нову тему робота». Пошукова система знайде сотні сайтів, посилання на які заразу приводять на багато нових тем форумів. І не лякайтесь, якщо на якомусь із сайтів Ви знайдете похожі статті. Це зайвий раз підтверджує, що цей бізнес дійсно працює.
А зараз я Вам розкажу чому Ви в будь –якому випадку нічого не втрачаєте. Припустимо, із 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей, тобто «підпишеться» всього 2,5% людей ( погодьтесь дуже-дуже маленька кількість). Це означає, що я отримаю 25грн. , знаходячись на 6-тій позиції в списку. Тепер ЦІ 5 людей роблять по 200 розміщень кожен (з моїм Гаманцем на 5-ій позиції), і тільки 5 людей відповідають тим Першим п’ятьом – це вже 125 грн. Дальше ці 25 людей роблять по 200 розміщень (мій Гаманець на 4-ій позиції, тому, що вписують свої) і тільки 5 відповідають їм – мій дохід – 625грн!!! Тепер Ці 125 людей, отримавши тільки по п’ять відповідей, дають мені 3125 грн доходу (я на 3-ій позиції). А дальше вже смішно: ці 625 людей роблять МІНІМУМ 200 розміщень цієї статті зі мною на 2-ій позиції і тільки 5 людей відповідають їм – це вже 15 625 грн. Ну а найцікавіше, що ці 3125 людей роблять по 200 розміщень кожен (з моїм Гаманцем вже на першій позиції) і їм відповідають знову тільки 5 людей, то мій дохід – 78 125 грн. І все це при вкладі в 40 грн.
Коли Вас в списку вже нема ( припинились надходження або вони дуже маленькі) – розмістіть цю статтю знов на 200 форумах і ВСЕ!!! Можете собі уявити скільки людей зі всього світу кожного дня заходять в Інтернет і читають ці статті. Так само як зараз Ви читаєте її. То як??? Готові вкласти 30 грн. щоби переконатись чи це працює??? Якщо Ви зробите все так як я описав вище, то ЦЕ ДІЙСНО БУДЕ ПРАЦЮВАТИ! А це для песимістів: А вдруг цей бізнес розвалиться і мені ніхто не пришле грошей??? Але кожного дня В Інтернеті зявляються до 50000 тисяч нових користувачів!!! І кожен день в Інтернеті появляються десятки нових сайтів і сотні нових форумів І ЦЕ ФАКТ!
І не забудьте: ЧЕСНІСТЬ І ТІЛЬКИ ЧЕСНІСТЬ дозволяє процвітати цій справі. Тому, що якщо хтось поступає нечесно – руйнується вся піраміда і ніхто нічого не отримує. Прохання до Адміністраторів: не видаляйте цю статтю – нехай реально заробляють.